Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Városi Stadion | |
13 | Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
13Y | Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1747 |
6: | 0730Y52 |
7: | 04Y27 |
8: | 0552 |
9: | 52 |
10: | 52 |
11: | 52 |
12: | 42 |
13: | 1242 |
14: | 123757 |
15: | 173757 |
16: | 173757 |
17: | 1742 |
18: | 1245 |
19: | 25 |
20: | 0545 |
21: | 20 |
22: | 44Y |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1747 |
6: | 2747 |
7: | 0727 |
8: | 0552 |
9: | 52 |
10: | 52 |
11: | 52 |
12: | 42 |
13: | 1242 |
14: | 1242 |
15: | 1242 |
16: | 1242 |
17: | 1242 |
18: | 1245 |
19: | 25 |
20: | 0545 |
21: | 20 |
22: | 44Y |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 22 |
6: | 0545 |
7: | 25 |
8: | 05 |
9: | 05 |
10: | 05 |
11: | 05 |
12: | 05 |
13: | 0525 |
14: | 05 |
15: | 05 |
16: | 05 |
17: | 05 |
18: | 0545 |
19: | |
20: | 05 |
21: | 20 |
22: | 44Y |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 22 |
6: | 45 |
7: | |
8: | 05 |
9: | 05 |
10: | 05 |
11: | 05 |
12: | 05 |
13: | 05 |
14: | 05 |
15: | 05 |
16: | 05 |
17: | 05 |
18: | 0545 |
19: | |
20: | 05 |
21: | 20 |
22: | 44Y |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima