Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Vay Ádám körút | |
13 | Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
13Y | Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 2252 |
6: | 1235Y58 |
7: | 09Y33 |
8: | 1157 |
9: | 57 |
10: | 57 |
11: | 57 |
12: | 47 |
13: | 1747 |
14: | 1743 |
15: | 032343 |
16: | 032343 |
17: | 032347 |
18: | 1750 |
19: | 30 |
20: | 1050 |
21: | 25 |
22: | 49Y |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 2252 |
6: | 3253 |
7: | 1333 |
8: | 1157 |
9: | 57 |
10: | 57 |
11: | 57 |
12: | 47 |
13: | 1747 |
14: | 1748 |
15: | 1848 |
16: | 1847 |
17: | 1747 |
18: | 1750 |
19: | 30 |
20: | 1050 |
21: | 25 |
22: | 49Y |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 27 |
6: | 1050 |
7: | 30 |
8: | 10 |
9: | 10 |
10: | 10 |
11: | 10 |
12: | 10 |
13: | 1030 |
14: | 10 |
15: | 10 |
16: | 10 |
17: | 10 |
18: | 1050 |
19: | |
20: | 10 |
21: | 25 |
22: | 49Y |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 27 |
6: | 50 |
7: | |
8: | 10 |
9: | 10 |
10: | 10 |
11: | 10 |
12: | 10 |
13: | 10 |
14: | 10 |
15: | 10 |
16: | 10 |
17: | 10 |
18: | 1050 |
19: | |
20: | 10 |
21: | 25 |
22: | 49Y |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima