Menetrendek
13 |
Sóstói úti kórház Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:27 | Alma utcai iskola |
13:28 | Pitypang utca |
13:29 | Borbánya, iskola |
13:30 | Borbánya, ABC |
13:31 | Tünde utca |
13:32 | Ipari utca |
13:33 | Lujza utca (Tünde utca) |
13:34 | Lombkorona utca |
13:35 | Lapály utca |
13:36 | Csemete utca |
13:37 | Dunapack Zrt. |
13:38 | TIGÁZ |
13:40 | Móricz Zsigmond utca |
13:41 | Hatzel tér |
13:42 | Luther tér |
13:43 | Luther utca |
13:44 | Bujtos utca |
13:45 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
13:46 | Vay Ádám körút |
13:48 | Kossuth utca 9. |
13:49 | Dohány utca |
13:51 | Stadion utca |
13:52 | Városi Stadion |
13:54 | Egyetem |
13:55 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima