Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Móricz Zsigmond utca | |
13 | Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
13Y | Alma utcai iskola ► Kistelekiszőlő ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 063855 |
6: | 2550 |
7: | 06213656 |
8: | 1555 |
9: | 35 |
10: | 35 |
11: | 35 |
12: | 35 |
13: | 25 |
14: | 09Y2656 |
15: | 2646 |
16: | 19Y2646 |
17: | 062545 |
18: | 15 |
19: | 20 |
20: | 0040 |
21: | 20 |
22: | 20 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 063855 |
6: | 2550 |
7: | 113151 |
8: | 1555 |
9: | 35 |
10: | 35 |
11: | 35 |
12: | 35 |
13: | 2555 |
14: | 2555 |
15: | 2555 |
16: | 2555 |
17: | 2555 |
18: | 25 |
19: | 20 |
20: | 0040 |
21: | 20 |
22: | 20 |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 15Y |
6: | 2040 |
7: | 20 |
8: | 0040 |
9: | 40 |
10: | 40 |
11: | 40 |
12: | 40 |
13: | 40 |
14: | 2040 |
15: | 40 |
16: | 40 |
17: | 40 |
18: | 40 |
19: | 20 |
20: | 40 |
21: | |
22: | 20 |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 15Y |
6: | 20 |
7: | 20 |
8: | 40 |
9: | 40 |
10: | 40 |
11: | 40 |
12: | 40 |
13: | 40 |
14: | 40 |
15: | 40 |
16: | 40 |
17: | 40 |
18: | 40 |
19: | 20 |
20: | 40 |
21: | |
22: | 20 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima