Menetrendek
13 |
Bujtos utca Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:15 | Sóstói úti kórház |
15:16 | Egyetem |
15:17 | Városi Stadion |
15:19 | Stadion utca |
15:21 | Dohány utca |
15:23 | Vay Ádám körút |
15:25 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
15:27 | Bujtos utca |
15:29 | Megyei Bíróság |
15:31 | Luther tér |
15:32 | Hatzel tér |
15:33 | Móricz Zsigmond utca |
15:35 | TIGÁZ |
15:37 | Dunapack Zrt. |
15:39 | Csemete utca |
15:40 | Lapály utca |
15:41 | Lombkorona utca |
15:42 | Alma utca |
15:43 | Alma utca ABC |
15:45 | Pipacs utca |
15:47 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima