Menetrendek
10 |
Örökösföld Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
4:32 | Örökösföld |
4:33 | Szalag utca |
4:34 | Örökösföldi Piac |
4:35 | Család utca |
4:36 | EÜ. Szakközépiskola |
4:37 | Rendelőintézet |
4:38 | Inczédy sor |
4:39 | Kert utca 8. |
4:40 | Kert utca 32. |
4:41 | Váci Mihály utca 9. |
4:42 | Móricz Zsigmond utca |
4:43 | Almatároló |
4:44 | MÁV-bérház |
4:45 | Huszár sor |
4:46 | Vasútállomás |
4:48 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
4:49 | Szabolcs utca |
4:50 | Bessenyei tér |
4:52 | Egyház utca |
4:53 | Vasvári Pál utca |
4:54 | Őz utca |
4:55 | Hímes utca |
4:56 | Egyetem C épület |
4:57 | Agrár Kutatóintézet |
4:58 | Csatorna utca |
4:59 | Csongor utca |
5:00 | Szamos utca |
5:01 | Kincs utca |
5:03 | Westsik Vilmos utca 35. |
5:04 | Szegély utca |
5:06 | Nyírszőlősi elágazás |
5:07 | Nyírszőlős, Izabella utca |
5:08 | Nyírszőlős, kollégium utca |
5:09 | Nyírszőlős, Sugár utca |
5:11 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima