Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
10 | Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
10J | Örökösföld ► Vasútállomás ► Jókai telep ► Nyírszőlős |
10Y | Örökösföld ► Kórház ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
J | A járatok a Jókai telep érintésével közlekednek. / These services run via Jókai telep. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
Y | A járatok a Kórház érintésével közlekednek. / These services run via Kórház stop. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 53 |
5: | 22J4258 |
6: | 12J2333J57 |
7: | 18J49 |
8: | 14Y44 |
9: | 14Y44 |
10: | 14Y44 |
11: | 14Y44 |
12: | 14Y44 |
13: | 03Y17J4456 |
14: | 14Y3353 |
15: | 14Y3353 |
16: | 14Y3458Y |
17: | 23J58Y |
18: | 36Y |
19: | 36 |
20: | 36 |
21: | 27J |
22: | 43 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 53 |
5: | 22J4258 |
6: | 12J33J57 |
7: | 21J49 |
8: | 14Y44 |
9: | 14Y44 |
10: | 14Y44 |
11: | 14Y44 |
12: | 14Y44 |
13: | 17J44 |
14: | 14Y44 |
15: | 14Y44 |
16: | 14Y44 |
17: | 23J58Y |
18: | 36Y |
19: | 36 |
20: | 36 |
21: | 27J |
22: | 43 |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 53 |
5: | 22J |
6: | 36Y |
7: | 36 |
8: | 36 |
9: | 36 |
10: | 36 |
11: | 36 |
12: | 36 |
13: | 26J |
14: | 36 |
15: | 36 |
16: | 36 |
17: | 26J |
18: | 36Y |
19: | 36 |
20: | 36 |
21: | 27J |
22: | 43 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 53 |
5: | 22J4258 |
6: | 23J57 |
7: | 21J49 |
8: | 14Y44 |
9: | 14Y4444 |
10: | 14Y44 |
11: | 14Y44 |
12: | 14Y44 |
13: | 17J44 |
14: | 14Y44 |
15: | 14Y44 |
16: | 14Y44 |
17: | 23J58Y |
18: | 36Y |
19: | 36 |
20: | 36 |
21: | 27J |
22: | 43 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima