Menetrendek
10 |
Örökösföld Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:07 | Örökösföld |
10:08 | Szalag utca |
10:09 | Örökösföldi Piac |
10:10 | Család utca |
10:11 | EÜ. Szakközépiskola |
10:13 | Rendelőintézet |
10:14 | Inczédy sor |
10:16 | Kert utca 8. |
10:17 | Kert utca 32. |
10:19 | Váci Mihály utca 9. |
10:21 | Móricz Zsigmond utca |
10:22 | Almatároló |
10:23 | MÁV-bérház |
10:24 | Huszár sor |
10:32 | Vasútállomás |
10:34 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
10:35 | Szabolcs utca |
10:36 | Bessenyei tér |
10:38 | Egyház utca |
10:39 | Vasvári Pál utca |
10:40 | Őz utca |
10:42 | Hímes utca |
10:43 | Egyetem C épület |
10:44 | Agrár Kutatóintézet |
10:46 | Csatorna utca |
10:48 | Csongor utca |
10:49 | Szamos utca |
10:50 | Kincs utca |
10:52 | Westsik Vilmos utca 35. |
10:53 | Szegély utca |
10:55 | Nyírszőlősi elágazás |
10:56 | Nyírszőlős, Izabella utca |
10:57 | Nyírszőlős, kollégium utca |
10:58 | Nyírszőlős, Sugár utca |
11:00 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima