Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
10 | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10J | Nyírszőlős ► Jókai telep ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10Y | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
J | A járatok a Jókai telep érintésével közlekednek. / These services run via Jókai telep. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
Y | A járatok a Kórház érintésével közlekednek. / These services run via Kórház stop. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 56 |
5: | 18Y51 |
6: | 1839J53 |
7: | 13Y253858 |
8: | 23Y46 |
9: | 16Y46 |
10: | 16Y46 |
11: | 16Y46 |
12: | 16Y46 |
13: | 16Y46 |
14: | 13Y33J4358J |
15: | 13Y3353J |
16: | 13Y33J53J |
17: | 13Y38J |
18: | 03Y33J |
19: | 33J |
20: | 23 |
21: | 23 |
22: | 33J |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 56 |
5: | 18Y51 |
6: | 1839J53 |
7: | 13Y3353 |
8: | 23Y46 |
9: | 16Y46 |
10: | 16Y46 |
11: | 16Y46 |
12: | 16Y46 |
13: | 16Y58Y |
14: | 33J58J |
15: | 13Y43J |
16: | 13Y43J |
17: | 13Y53Y |
18: | 33J |
19: | 33J |
20: | 23 |
21: | 23 |
22: | 33J |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 18Y51 |
6: | 33J |
7: | 23 |
8: | 23 |
9: | 23 |
10: | 23 |
11: | 23 |
12: | 23 |
13: | 23 |
14: | 33J |
15: | 23 |
16: | 23 |
17: | 23Y |
18: | 33J |
19: | 23 |
20: | 23 |
21: | 23 |
22: | 33J |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 56 |
5: | 18Y51 |
6: | 1839J53 |
7: | 2353 |
8: | 23Y46 |
9: | 16Y46 |
10: | 16Y46 |
11: | 16Y46 |
12: | 16Y46 |
13: | 16Y58Y |
14: | 33J58J |
15: | 13Y43J |
16: | 13Y43J |
17: | 13Y53Y |
18: | 33J |
19: | 33J |
20: | 23 |
21: | 23 |
22: | 33J |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima