Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Egyetem C épület | |
10 | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10J | Nyírszőlős ► Jókai telep ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10Y | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
J | A járatok a Jókai telep érintésével közlekednek. / These services run via Jókai telep. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
Y | A járatok a Kórház érintésével közlekednek. / These services run via Kórház stop. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 46 |
5: | 07Y41 |
6: | 0829J4358Y |
7: | 102343 |
8: | 13Y36 |
9: | 06Y36 |
10: | 06Y36 |
11: | 06Y36 |
12: | 06Y36 |
13: | 06Y36 |
14: | 03Y23J3348J |
15: | 03Y2343J |
16: | 03Y23J43J |
17: | 03Y28J53Y |
18: | 22J |
19: | 22J |
20: | 12 |
21: | 12 |
22: | 22J |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 46 |
5: | 07Y41 |
6: | 0829J43 |
7: | 03Y2343 |
8: | 13Y36 |
9: | 06Y36 |
10: | 06Y36 |
11: | 06Y36 |
12: | 06Y36 |
13: | 06Y48Y |
14: | 23J48J |
15: | 03Y33J |
16: | 03Y33J |
17: | 03Y43Y |
18: | 22J |
19: | 22J |
20: | 12 |
21: | 12 |
22: | 22J |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 07Y41 |
6: | 22J |
7: | 12 |
8: | 12 |
9: | 12 |
10: | 12 |
11: | 12 |
12: | 12 |
13: | 12 |
14: | 22J |
15: | 12 |
16: | 12 |
17: | 12Y |
18: | 22J |
19: | 12 |
20: | 12 |
21: | 12 |
22: | 22J |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 46 |
5: | 07Y41 |
6: | 0829J43 |
7: | 1343 |
8: | 13Y36 |
9: | 06Y36 |
10: | 06Y36 |
11: | 06Y36 |
12: | 06Y36 |
13: | 06Y48Y |
14: | 23J48J |
15: | 03Y33J |
16: | 03Y33J |
17: | 03Y43Y |
18: | 22J |
19: | 22J |
20: | 12 |
21: | 12 |
22: | 22J |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima