Menetrendek
10Y |
10Y |
Család utca, hőközpont Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:47 | Nyírszőlős |
13:49 | Nyírszőlős, Sugár utca |
13:50 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
13:51 | Nyírszőlős, Izabella utca |
13:52 | Nyírszőlősi elágazás |
13:54 | Szegély utca |
13:55 | Westsik Vilmos utca 35. |
13:56 | Kincs utca |
13:57 | Szamos utca |
13:58 | Csongor utca |
14:00 | Csatorna utca |
14:02 | Agrár Kutatóintézet |
14:03 | Egyetem C épület |
14:04 | Hímes utca |
14:05 | Őz utca |
14:06 | Vasvári Pál utca |
14:07 | Kelet Áruház |
14:09 | Országzászló tér |
14:10 | Szabolcs utca |
14:11 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
14:13 | Autóbusz-állomás |
14:15 | Vasútállomás |
14:16 | Huszár sor |
14:17 | MÁV-bérház |
14:18 | Almatároló |
14:20 | Móricz Zsigmond utca |
14:22 | Váci Mihály utca 9. |
14:23 | Kert utca 32. |
14:24 | Kert utca 8. |
14:26 | Kórház |
14:27 | Nagyvárad utca |
14:29 | EÜ. Szakközépiskola |
14:30 | Család utca, hőközpont |
14:31 | Örökösföldi Piac |
14:32 | Szalag utca |
14:34 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima