Menetrendek
10 |
EÜ. Szakközépiskola Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:00 | Nyírszőlős |
8:01 | Nyírszőlős, Sugár utca |
8:02 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
8:03 | Nyírszőlős, Izabella utca |
8:04 | Nyírszőlősi elágazás |
8:05 | Szegély utca |
8:06 | Westsik Vilmos utca 35. |
8:07 | Kincs utca |
8:08 | Szamos utca |
8:09 | Csongor utca |
8:10 | Csatorna utca |
8:11 | Agrár Kutatóintézet |
8:12 | Egyetem C épület |
8:13 | Hímes utca |
8:15 | Őz utca |
8:16 | Vasvári Pál utca |
8:18 | Kelet Áruház |
8:20 | Országzászló tér |
8:21 | Szabolcs utca |
8:22 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
8:23 | Autóbusz-állomás |
8:35 | Vasútállomás |
8:36 | Huszár sor |
8:37 | MÁV-bérház |
8:38 | Almatároló |
8:39 | Móricz Zsigmond utca |
8:41 | Váci Mihály utca 9. |
8:42 | Kert utca 32. |
8:43 | Kert utca 8. |
8:44 | Inczédy sor |
8:45 | Rendelőintézet |
8:46 | EÜ. Szakközépiskola |
8:47 | Család utca, hőközpont |
8:48 | Örökösföldi Piac |
8:49 | Szalag utca |
8:50 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima