Menetrendek
10Y |
10Y |
Szalag utca Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:47 | Nyírszőlős |
14:49 | Nyírszőlős, Sugár utca |
14:50 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
14:51 | Nyírszőlős, Izabella utca |
14:52 | Nyírszőlősi elágazás |
14:54 | Szegély utca |
14:55 | Westsik Vilmos utca 35. |
14:56 | Kincs utca |
14:57 | Szamos utca |
14:58 | Csongor utca |
15:00 | Csatorna utca |
15:02 | Agrár Kutatóintézet |
15:03 | Egyetem C épület |
15:04 | Hímes utca |
15:05 | Őz utca |
15:06 | Vasvári Pál utca |
15:07 | Kelet Áruház |
15:09 | Országzászló tér |
15:10 | Szabolcs utca |
15:11 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
15:13 | Autóbusz-állomás |
15:15 | Vasútállomás |
15:16 | Huszár sor |
15:17 | MÁV-bérház |
15:18 | Almatároló |
15:20 | Móricz Zsigmond utca |
15:22 | Váci Mihály utca 9. |
15:23 | Kert utca 32. |
15:24 | Kert utca 8. |
15:26 | Kórház |
15:27 | Nagyvárad utca |
15:29 | EÜ. Szakközépiskola |
15:30 | Család utca, hőközpont |
15:31 | Örökösföldi Piac |
15:32 | Szalag utca |
15:34 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima