Menetrendek
10Y |
10Y |
Szalag utca Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:47 | Nyírszőlős |
6:49 | Nyírszőlős, Sugár utca |
6:50 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
6:51 | Nyírszőlős, Izabella utca |
6:52 | Nyírszőlősi elágazás |
6:54 | Szegély utca |
6:55 | Westsik Vilmos utca 35. |
6:56 | Kincs utca |
6:57 | Szamos utca |
6:58 | Csongor utca |
7:00 | Csatorna utca |
7:02 | Agrár Kutatóintézet |
7:03 | Egyetem C épület |
7:04 | Hímes utca |
7:05 | Őz utca |
7:06 | Vasvári Pál utca |
7:07 | Kelet Áruház |
7:09 | Országzászló tér |
7:10 | Szabolcs utca |
7:11 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
7:13 | Autóbusz-állomás |
7:15 | Vasútállomás |
7:16 | Huszár sor |
7:17 | MÁV-bérház |
7:18 | Almatároló |
7:20 | Móricz Zsigmond utca |
7:22 | Váci Mihály utca 9. |
7:23 | Kert utca 32. |
7:24 | Kert utca 8. |
7:26 | Kórház |
7:27 | Nagyvárad utca |
7:29 | EÜ. Szakközépiskola |
7:30 | Család utca, hőközpont |
7:31 | Örökösföldi Piac |
7:32 | Szalag utca |
7:34 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima