Menetrendek
10 |
Szalag utca Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:17 | Nyírszőlős |
14:19 | Nyírszőlős, Sugár utca |
14:20 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
14:21 | Nyírszőlős, Izabella utca |
14:22 | Nyírszőlősi elágazás |
14:24 | Szegély utca |
14:25 | Westsik Vilmos utca 35. |
14:26 | Kincs utca |
14:27 | Szamos utca |
14:28 | Csongor utca |
14:30 | Csatorna utca |
14:32 | Agrár Kutatóintézet |
14:33 | Egyetem C épület |
14:34 | Hímes utca |
14:35 | Őz utca |
14:36 | Vasvári Pál utca |
14:37 | Kelet Áruház |
14:39 | Országzászló tér |
14:40 | Szabolcs utca |
14:41 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
14:43 | Autóbusz-állomás |
14:45 | Vasútállomás |
14:46 | Huszár sor |
14:47 | MÁV-bérház |
14:48 | Almatároló |
14:50 | Móricz Zsigmond utca |
14:52 | Váci Mihály utca 9. |
14:53 | Kert utca 32. |
14:54 | Kert utca 8. |
14:55 | Inczédy sor |
14:57 | Rendelőintézet |
14:59 | EÜ. Szakközépiskola |
15:00 | Család utca, hőközpont |
15:01 | Örökösföldi Piac |
15:02 | Szalag utca |
15:04 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima