Menetrendek
10 |
Szalag utca Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
4:32 | Nyírszőlős |
4:34 | Nyírszőlős, Sugár utca |
4:35 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
4:36 | Nyírszőlős, Izabella utca |
4:37 | Nyírszőlősi elágazás |
4:39 | Szegély utca |
4:40 | Westsik Vilmos utca 35. |
4:41 | Kincs utca |
4:42 | Szamos utca |
4:43 | Csongor utca |
4:44 | Csatorna utca |
4:45 | Agrár Kutatóintézet |
4:46 | Egyetem C épület |
4:47 | Hímes utca |
4:48 | Őz utca |
4:49 | Vasvári Pál utca |
4:50 | Kelet Áruház |
4:51 | Országzászló tér |
4:53 | Szabolcs utca |
4:55 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
4:56 | Autóbusz-állomás |
4:58 | Vasútállomás |
4:59 | Huszár sor |
5:00 | MÁV-bérház |
5:01 | Almatároló |
5:02 | Móricz Zsigmond utca |
5:03 | Váci Mihály utca 9. |
5:04 | Kert utca 32. |
5:05 | Kert utca 8. |
5:06 | Inczédy sor |
5:07 | Rendelőintézet |
5:08 | EÜ. Szakközépiskola |
5:09 | Család utca, hőközpont |
5:10 | Örökösföldi Piac |
5:11 | Szalag utca |
5:12 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima