Menetrendek
10Y |
10Y |
Kórház Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
4:55 | Nyírszőlős |
4:56 | Nyírszőlős, Sugár utca |
4:57 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
4:58 | Nyírszőlős, Izabella utca |
4:59 | Nyírszőlősi elágazás |
5:00 | Szegély utca |
5:01 | Westsik Vilmos utca 35. |
5:02 | Kincs utca |
5:03 | Szamos utca |
5:04 | Csongor utca |
5:05 | Csatorna utca |
5:06 | Agrár Kutatóintézet |
5:07 | Egyetem C épület |
5:08 | Hímes utca |
5:10 | Őz utca |
5:11 | Vasvári Pál utca |
5:13 | Kelet Áruház |
5:15 | Országzászló tér |
5:16 | Szabolcs utca |
5:17 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
5:18 | Autóbusz-állomás |
5:20 | Vasútállomás |
5:21 | Huszár sor |
5:22 | MÁV-bérház |
5:23 | Almatároló |
5:24 | Móricz Zsigmond utca |
5:26 | Váci Mihály utca 9. |
5:27 | Kert utca 32. |
5:28 | Kert utca 8. |
5:29 | Kórház |
5:30 | Nagyvárad utca |
5:31 | EÜ. Szakközépiskola |
5:32 | Család utca, hőközpont |
5:33 | Örökösföldi Piac |
5:34 | Szalag utca |
5:35 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima