Menetrendek
10Y |
10Y |
Kórház Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:50 | Nyírszőlős |
12:52 | Nyírszőlős, Sugár utca |
12:53 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
12:54 | Nyírszőlős, Izabella utca |
12:55 | Nyírszőlősi elágazás |
12:57 | Szegély utca |
12:58 | Westsik Vilmos utca 35. |
12:59 | Kincs utca |
13:00 | Szamos utca |
13:01 | Csongor utca |
13:03 | Csatorna utca |
13:05 | Agrár Kutatóintézet |
13:06 | Egyetem C épület |
13:07 | Hímes utca |
13:08 | Őz utca |
13:09 | Vasvári Pál utca |
13:10 | Kelet Áruház |
13:12 | Országzászló tér |
13:13 | Szabolcs utca |
13:14 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
13:16 | Autóbusz-állomás |
13:18 | Vasútállomás |
13:19 | Huszár sor |
13:20 | MÁV-bérház |
13:21 | Almatároló |
13:23 | Móricz Zsigmond utca |
13:25 | Váci Mihály utca 9. |
13:26 | Kert utca 32. |
13:27 | Kert utca 8. |
13:29 | Kórház |
13:30 | Nagyvárad utca |
13:32 | EÜ. Szakközépiskola |
13:33 | Család utca, hőközpont |
13:34 | Örökösföldi Piac |
13:35 | Szalag utca |
13:37 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima