Menetrendek
10 |
Kert utca 8. Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:27 | Nyírszőlős |
7:29 | Nyírszőlős, Sugár utca |
7:30 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
7:31 | Nyírszőlős, Izabella utca |
7:32 | Nyírszőlősi elágazás |
7:34 | Szegély utca |
7:35 | Westsik Vilmos utca 35. |
7:36 | Kincs utca |
7:37 | Szamos utca |
7:38 | Csongor utca |
7:40 | Csatorna utca |
7:41 | Agrár Kutatóintézet |
7:43 | Egyetem C épület |
7:45 | Hímes utca |
7:47 | Őz utca |
7:49 | Vasvári Pál utca |
7:51 | Kelet Áruház |
7:54 | Országzászló tér |
7:55 | Szabolcs utca |
7:57 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
7:58 | Autóbusz-állomás |
8:00 | Vasútállomás |
8:01 | Huszár sor |
8:02 | MÁV-bérház |
8:04 | Almatároló |
8:05 | Móricz Zsigmond utca |
8:07 | Váci Mihály utca 9. |
8:09 | Kert utca 32. |
8:11 | Kert utca 8. |
8:13 | Inczédy sor |
8:15 | Rendelőintézet |
8:18 | EÜ. Szakközépiskola |
8:19 | Család utca, hőközpont |
8:20 | Örökösföldi Piac |
8:21 | Szalag utca |
8:23 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima