Menetrendek
10 |
Kert utca 8. Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:00 | Nyírszőlős |
11:01 | Nyírszőlős, Sugár utca |
11:02 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
11:03 | Nyírszőlős, Izabella utca |
11:04 | Nyírszőlősi elágazás |
11:05 | Szegély utca |
11:06 | Westsik Vilmos utca 35. |
11:07 | Kincs utca |
11:08 | Szamos utca |
11:09 | Csongor utca |
11:10 | Csatorna utca |
11:11 | Agrár Kutatóintézet |
11:12 | Egyetem C épület |
11:13 | Hímes utca |
11:15 | Őz utca |
11:16 | Vasvári Pál utca |
11:18 | Kelet Áruház |
11:20 | Országzászló tér |
11:21 | Szabolcs utca |
11:22 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
11:23 | Autóbusz-állomás |
11:35 | Vasútállomás |
11:36 | Huszár sor |
11:37 | MÁV-bérház |
11:38 | Almatároló |
11:39 | Móricz Zsigmond utca |
11:41 | Váci Mihály utca 9. |
11:42 | Kert utca 32. |
11:43 | Kert utca 8. |
11:44 | Inczédy sor |
11:45 | Rendelőintézet |
11:46 | EÜ. Szakközépiskola |
11:47 | Család utca, hőközpont |
11:48 | Örökösföldi Piac |
11:49 | Szalag utca |
11:50 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima