Menetrendek
10 |
Almatároló Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:20 | Nyírszőlős |
8:22 | Nyírszőlős, Sugár utca |
8:23 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
8:24 | Nyírszőlős, Izabella utca |
8:25 | Nyírszőlősi elágazás |
8:27 | Szegély utca |
8:28 | Westsik Vilmos utca 35. |
8:29 | Kincs utca |
8:30 | Szamos utca |
8:31 | Csongor utca |
8:33 | Csatorna utca |
8:35 | Agrár Kutatóintézet |
8:36 | Egyetem C épület |
8:37 | Hímes utca |
8:38 | Őz utca |
8:39 | Vasvári Pál utca |
8:40 | Kelet Áruház |
8:42 | Országzászló tér |
8:43 | Szabolcs utca |
8:44 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
8:46 | Autóbusz-állomás |
8:48 | Vasútállomás |
8:49 | Huszár sor |
8:50 | MÁV-bérház |
8:51 | Almatároló |
8:53 | Móricz Zsigmond utca |
8:55 | Váci Mihály utca 9. |
8:56 | Kert utca 32. |
8:57 | Kert utca 8. |
8:58 | Inczédy sor |
9:00 | Rendelőintézet |
9:02 | EÜ. Szakközépiskola |
9:03 | Család utca, hőközpont |
9:04 | Örökösföldi Piac |
9:05 | Szalag utca |
9:07 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima