Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
10 | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10J | Nyírszőlős ► Jókai telep ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10Y | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
J | A járatok a Jókai telep érintésével közlekednek. / These services run via Jókai telep. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
Y | A járatok a Kórház érintésével közlekednek. / These services run via Kórház stop. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 58 |
5: | 20Y53 |
6: | 2041J55 |
7: | 15Y2740 |
8: | 0025Y48 |
9: | 18Y48 |
10: | 18Y48 |
11: | 18Y48 |
12: | 18Y48 |
13: | 18Y48 |
14: | 15Y35J45 |
15: | 00J15Y3555J |
16: | 15Y35J55J |
17: | 15Y40J |
18: | 05Y35J |
19: | 35J |
20: | 35 |
21: | 40 |
22: | 40J |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 58 |
5: | 20Y53 |
6: | 2041J55 |
7: | 15Y3555 |
8: | 25Y48 |
9: | 18Y48 |
10: | 18Y48 |
11: | 18Y48 |
12: | 18Y48 |
13: | 18Y |
14: | 00Y35J |
15: | 00J15Y45J |
16: | 15Y45J |
17: | 15Y55Y |
18: | 35J |
19: | 35J |
20: | 35 |
21: | 40 |
22: | 40J |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 20Y53 |
6: | 35J |
7: | 35 |
8: | 35 |
9: | 35 |
10: | 35 |
11: | 35 |
12: | 35 |
13: | 35 |
14: | 35J |
15: | 35 |
16: | 35 |
17: | 35Y |
18: | 35J |
19: | 35 |
20: | 35 |
21: | 40 |
22: | 40J |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 58 |
5: | 20Y53 |
6: | 2041J55 |
7: | 2555 |
8: | 25Y48 |
9: | 18Y48 |
10: | 18Y48 |
11: | 18Y48 |
12: | 18Y48 |
13: | 18Y |
14: | 00Y35J |
15: | 00J15Y45J |
16: | 15Y45J |
17: | 15Y55Y |
18: | 35J |
19: | 35J |
20: | 35 |
21: | 40 |
22: | 40J |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima