Menetrendek
10J |
10J |
- Nyírszőlős ► Jókai telep ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
18:04 | Nyírszőlős |
18:06 | Nyírszőlős, Sugár utca |
18:07 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
18:08 | Nyírszőlős, Izabella utca |
18:10 | Jókai telepi iskola |
18:12 | Jókai telep |
18:13 | Jókai telepi iskola |
18:14 | Nyírszőlősi elágazás |
18:15 | Szegély utca |
18:16 | Westsik Vilmos utca 35. |
18:17 | Kincs utca |
18:18 | Szamos utca |
18:19 | Csongor utca |
18:20 | Csatorna utca |
18:21 | Agrár Kutatóintézet |
18:22 | Egyetem C épület |
18:23 | Hímes utca |
18:25 | Őz utca |
18:26 | Vasvári Pál utca |
18:28 | Kelet Áruház |
18:30 | Országzászló tér |
18:31 | Szabolcs utca |
18:32 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
18:33 | Autóbusz-állomás |
18:35 | Vasútállomás |
18:36 | Huszár sor |
18:37 | MÁV-bérház |
18:38 | Almatároló |
18:39 | Móricz Zsigmond utca |
18:41 | Váci Mihály utca 9. |
18:42 | Kert utca 32. |
18:43 | Kert utca 8. |
18:44 | Inczédy sor |
18:45 | Rendelőintézet |
18:46 | EÜ. Szakközépiskola |
18:47 | Család utca, hőközpont |
18:48 | Örökösföldi Piac |
18:49 | Szalag utca |
18:50 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima