Menetrendek
13 |
Csemete utca Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:13 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:14 | Bujtos utca |
6:15 | Megyei Bíróság |
6:16 | Luther tér |
6:17 | Hatzel tér |
6:18 | Móricz Zsigmond utca |
6:20 | TIGÁZ |
6:22 | Dunapack Zrt. |
6:23 | Csemete utca |
6:24 | Lapály utca |
6:25 | Lombkorona utca |
6:26 | Alma utca |
6:27 | Alma utca ABC |
6:28 | Pipacs utca |
6:29 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima