Lokalne rozkłady jazdy
Rozkłady jazdy są dostępne w językach węgierskim i angielskim.
Pomocne informacje dotyczące rozkładów jazdy znajdziecie Państwo w zakładce informacje dla podróżujących/porady dla podróżujących.
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Lujza utca (Tünde utca) | |
13 | Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
13Y | Alma utcai iskola ► Kistelekiszőlő ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 59 |
5: | 3148 |
6: | 184358 |
7: | 132848 |
8: | 0848 |
9: | 28 |
10: | 28 |
11: | 28 |
12: | 28 |
13: | 1849Y |
14: | 1848 |
15: | 183859Y |
16: | 183858 |
17: | 1838 |
18: | 08 |
19: | 1353 |
20: | 33 |
21: | 13 |
22: | 13 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 59 |
5: | 3148 |
6: | 1843 |
7: | 032343 |
8: | 0848 |
9: | 28 |
10: | 28 |
11: | 28 |
12: | 28 |
13: | 1848 |
14: | 1848 |
15: | 1848 |
16: | 1848 |
17: | 1848 |
18: | 18 |
19: | 1353 |
20: | 33 |
21: | 13 |
22: | 13 |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 57Y |
5: | |
6: | 1333 |
7: | 1353 |
8: | 33 |
9: | 33 |
10: | 33 |
11: | 33 |
12: | 33 |
13: | 33 |
14: | 1333 |
15: | 33 |
16: | 33 |
17: | 33 |
18: | 33 |
19: | 13 |
20: | 33 |
21: | |
22: | 13 |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 57Y |
5: | |
6: | 13 |
7: | 13 |
8: | 33 |
9: | 33 |
10: | 33 |
11: | 33 |
12: | 33 |
13: | 33 |
14: | 33 |
15: | 33 |
16: | 33 |
17: | 33 |
18: | 33 |
19: | 13 |
20: | 33 |
21: | |
22: | 13 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|