Menetrendek
25 |
Alma utcai iskola Örökösföld ► Északi körút ► Vasútállomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:12 | Alma utcai iskola |
15:13 | Pitypang utca |
15:15 | Borbánya, iskola |
15:16 | Borbánya, ABC |
15:17 | Tünde utca |
15:18 | Lujza utca (Kállói út) |
15:19 | Kéményseprő utca |
15:21 | Zimony utca |
15:23 | Nagyvárad utca |
15:25 | EÜ. Szakközépiskola |
15:27 | Család utca, hőközpont |
15:28 | Örökösföldi Piac |
15:30 | Szalag utca |
15:33 | Örökösföld |
15:35 | Bevásárlóközpontok |
15:37 | TESCO áruház |
15:40 | Jósavárosi templom |
15:42 | Jósavárosi piac |
15:43 | Volánbusz Zrt. |
15:44 | Pazonyi tér |
15:46 | Ferenc körút |
15:48 | Északi körút 4. |
15:49 | Északi körút 25. |
15:50 | Mező utca |
15:51 | Konzervgyár |
15:53 | Autóbusz-állomás |
15:55 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima