Menetrendek
25 |
Vasútállomás Északi körút ► Örökösföld ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
szabadnapon / on Saturdays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:20 | Vasútállomás |
12:21 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
12:23 | Mező utca 5. |
12:25 | Széna tér |
12:26 | Északi körút 25. |
12:27 | Északi körút 4. |
12:28 | Ferenc körút |
12:30 | Volánbusz Zrt. |
12:32 | Jósavárosi piac |
12:35 | TESCO áruház |
12:38 | Bevásárlóközpontok |
12:40 | Örökösföld |
12:41 | Szalag utca |
12:42 | Örökösföldi Piac |
12:43 | Család utca, hőközpont |
12:44 | EÜ. Szakközépiskola |
12:45 | Nagyvárad utca |
12:48 | Zimony utca |
12:49 | Kéményseprő utca |
12:50 | Lujza utca (Kállói út) |
12:51 | Tünde utca |
12:52 | Borbánya, ABC |
12:53 | Borbánya, iskola |
12:54 | Pitypang utca |
12:55 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima