Menetrendek
96 |
Lapály utca Autóbusz-állomás ► Ipari utca ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2022. december 11-től további intézkedésig /
Valid from 11 Dec 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
5:30 | Autóbusz-állomás |
5:32 | Vasútállomás |
5:34 | Arany János utca |
5:35 | Kígyó utca |
5:36 | Szarvas utca 76. |
5:37 | Móricz Zsigmond utca |
5:38 | TIGÁZ |
5:39 | Ipartelepi elágazás |
5:40 | Dunapack Zrt. |
5:41 | Csemete utca |
5:42 | Lapály utca |
5:43 | Lombkorona utca |
5:44 | Lujza utca (Tünde utca) |
5:45 | Ipari utca |
5:47 | Alma utca |
5:48 | Alma utca ABC |
5:49 | Pipacs utca |
5:50 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima