Menetrendek
91 |
Kígyó utca Rozsrét ► Ipari park, Electrolux ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:00 | Rozsrét autóbusz-forduló |
14:01 | Kerülő utca |
14:02 | Mitró György utca |
14:03 | Hajlás utca |
14:04 | Rozstelek utca |
14:05 | Tulipán utca |
14:09 | Ipari park, rozsréti elágazás |
14:10 | Ipari park |
14:12 | Ipari park, Electrolux |
14:14 | Ipari park, Wittur |
14:15 | Ipari park, rozsréti elágazás |
14:16 | Kisteleki bokor bejárati út |
14:17 | Matróz utca |
14:19 | Lejtő utca |
14:21 | Palánta utca |
14:22 | Ipartelepi elágazás |
14:23 | TIGÁZ |
14:25 | Móricz Zsigmond utca |
14:26 | Szarvas utca 124. |
14:27 | Szarvas utca 76. |
14:28 | Kígyó utca |
14:30 | Szarvas utca 13. |
14:31 | Országzászló tér |
14:32 | Szabolcs utca |
14:34 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima