Menetrendek
24 |
Szabolcs utca Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:28 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
13:29 | Tégla utca |
13:31 | Meggyfa utca |
13:34 | Palánta utca |
13:36 | Ipartelepi elágazás |
13:38 | TIGÁZ |
13:41 | Móricz Zsigmond utca |
13:43 | Szarvas utca 76. |
13:44 | Kígyó utca |
13:45 | Szarvas utca 13. |
13:46 | Országzászló tér |
13:47 | Szabolcs utca |
13:49 | Autóbusz-állomás |
13:51 | Mező utca 5. |
13:53 | Széna tér |
13:55 | Északi körút 25. |
13:57 | Északi körút 4. |
13:59 | Stadion utca |
14:01 | Városi Stadion |
14:02 | Egyetem |
14:03 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima