Menetrendek
17Y |
17Y |
Örökösföld ► Kórház ► Búza tér ► Szélsőbokori út |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:57 | Örökösföld |
17:58 | Törzs utca |
18:00 | Semmelweis utca |
18:01 | EÜ. Szakközépiskola |
18:03 | Nagyvárad utca |
18:05 | Kórház |
18:07 | Inczédy sor |
18:09 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
18:11 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
18:13 | Vay Ádám körút |
18:15 | Búza tér |
18:17 | Mező utca |
18:19 | Bethlen Gábor utca 67. |
18:21 | Derkovits Gyula utca 5. |
18:22 | Derkovits Gyula utca 73. |
18:23 | Dugonics utca |
18:24 | Rozsnyó utca |
18:25 | Szirom utca |
18:26 | Újház sor |
18:27 | Legyező utca 65. |
18:28 | Szélsőbokori út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima