Menetrendek
17 |
Örökösföld Örökösföld ► Rendelőintézet ► Szélsőbokori út |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkaszüneti napon / on Sundays and public holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:35 | Örökösföld |
14:36 | Szalag utca |
14:37 | Örökösföldi Piac |
14:38 | Család utca |
14:39 | EÜ. Szakközépiskola |
14:41 | Rendelőintézet |
14:43 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
14:44 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
14:46 | Vay Ádám körút |
14:49 | Búza tér |
14:51 | Mező utca |
14:52 | Bethlen Gábor utca 67. |
14:54 | Derkovits Gyula utca 5. |
14:55 | Derkovits Gyula utca 73. |
14:56 | Dugonics utca |
14:57 | Rozsnyó utca |
14:58 | Szirom utca |
14:59 | Újház sor |
15:00 | Legyező utca 65. |
15:01 | Szélsőbokori út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima