Menetrendek
17 |
Örökösföld Örökösföld ► Rendelőintézet ► Szélsőbokori út |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:40 | Örökösföld |
16:41 | Szalag utca |
16:42 | Örökösföldi Piac |
16:44 | Család utca |
16:45 | EÜ. Szakközépiskola |
16:48 | Rendelőintézet |
16:50 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
16:52 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:55 | Vay Ádám körút |
16:57 | Búza tér |
16:59 | Mező utca |
17:01 | Bethlen Gábor utca 67. |
17:04 | Derkovits Gyula utca 5. |
17:06 | Derkovits Gyula utca 73. |
17:07 | Dugonics utca |
17:08 | Rozsnyó utca |
17:09 | Szirom utca |
17:10 | Újház sor |
17:12 | Legyező utca 65. |
17:13 | Szélsőbokori út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima