Menetrendek
12 |
Szarvas utca 124. Vasúti aluljáró ► Jósaváros ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:05 | Vasúti aluljáró |
17:08 | Szarvas utca 124. |
17:09 | Szarvas utca 76. |
17:11 | Kígyó utca |
17:13 | Arany János utca |
17:15 | Vasútállomás |
17:17 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
17:18 | Bethlen Gábor utca 58. |
17:20 | Új utca |
17:22 | Egyház utca |
17:24 | Búza tér |
17:26 | Széna tér |
17:28 | Északi körút 25. |
17:29 | Északi körút 4. |
17:30 | Ferenc körút |
17:32 | Volánbusz Zrt. |
17:34 | Jósavárosi piac |
17:36 | Jósaváros |
17:37 | Csaló köz |
17:38 | Schmidt Mihály utca |
17:40 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima