Menetrendek
12 |
Bethlen Gábor utca 58. Vasúti aluljáró ► Jósaváros ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:22 | Vasúti aluljáró |
14:25 | Szarvas utca 124. |
14:26 | Szarvas utca 76. |
14:28 | Kígyó utca |
14:30 | Arany János utca |
14:32 | Vasútállomás |
14:34 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
14:35 | Bethlen Gábor utca 58. |
14:37 | Új utca |
14:39 | Egyház utca |
14:41 | Búza tér |
14:43 | Széna tér |
14:45 | Északi körút 25. |
14:46 | Északi körút 4. |
14:47 | Ferenc körút |
14:49 | Volánbusz Zrt. |
14:51 | Jósavárosi piac |
14:53 | Jósaváros |
14:54 | Csaló köz |
14:55 | Schmidt Mihály utca |
14:57 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima