Menetrendek
11 |
Semmelweis utca Örökösföld ► Egyház utca ► Örökösföld |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:47 | Örökösföld |
15:48 | Törzs utca |
15:49 | Semmelweis utca |
15:51 | Család utca, hőközpont |
15:53 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
15:55 | Bujtos utca |
15:57 | Megyei Bíróság |
16:00 | Zrínyi Ilona utca |
16:02 | Egyház utca |
16:04 | Vay Ádám körút |
16:06 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:09 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
16:11 | Szegfű utca (PLAZA) |
16:13 | Család utca, hőközpont |
16:14 | Semmelweis utca |
16:16 | Törzs utca |
16:17 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima