Menetrendek
11 |
Semmelweis utca Örökösföld ► Egyház utca ► Örökösföld |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:00 | Örökösföld |
15:01 | Törzs utca |
15:02 | Semmelweis utca |
15:04 | Család utca, hőközpont |
15:06 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
15:08 | Bujtos utca |
15:10 | Megyei Bíróság |
15:13 | Zrínyi Ilona utca |
15:15 | Egyház utca |
15:17 | Vay Ádám körút |
15:19 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
15:22 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
15:24 | Szegfű utca (PLAZA) |
15:26 | Család utca, hőközpont |
15:27 | Semmelweis utca |
15:29 | Törzs utca |
15:30 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima