Menetrendek
9 |
Huszár telep ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:45 | Huszár telep |
8:46 | Bottyán János utca |
8:47 | Gumigyár (Phoenix) |
8:48 | Derkovits Gyula utca 108. |
8:49 | Dugonics utca |
8:50 | Rozsnyó utca |
8:51 | Szirom utca |
8:52 | Fészek utca ABC |
8:53 | Fészek utca |
8:54 | Tiszavasvári út |
8:56 | Mező utca 5. |
8:58 | Rákóczi utca 50. |
8:59 | Búza tér |
9:00 | Vay Ádám körút |
9:01 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
9:02 | Bujtos utca |
9:04 | Inczédy sor |
9:06 | Kórház |
9:08 | Nagyvárad utca |
9:09 | EÜ. Szakközépiskola |
9:10 | Család utca, hőközpont |
9:11 | Örökösföldi Piac |
9:12 | Szalag utca |
9:13 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima