Menetrendek
9 |
Örökösföld ► Huszártelep |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
5:45 | Örökösföld |
5:46 | Szalag utca |
5:47 | Örökösföldi Piac |
5:48 | Család utca, hőközpont |
5:49 | EÜ. Szakközépiskola |
5:50 | Nagyvárad utca |
5:52 | Kórház |
5:54 | Inczédy sor |
5:56 | Bujtos utca |
5:57 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
5:59 | Vay Ádám körút |
6:01 | Búza tér |
6:03 | Mező utca |
6:04 | Bethlen Gábor utca 67. |
6:05 | Tiszavasvári út |
6:06 | Fészek utca |
6:07 | Fészek utca ABC |
6:09 | Szirom utca |
6:10 | Rozsnyó utca |
6:11 | Dugonics utca |
6:12 | Derkovits Gyula utca 108. |
6:13 | Gumigyár (Phoenix) |
6:14 | Bottyán János utca |
6:15 | Huszár telep |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima