Menetrendek
9 |
- ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:27 | Huszár telep |
8:28 | Bottyán János utca |
8:29 | Continental |
8:30 | Derkovits Gyula utca 108. |
8:31 | Dugonics utca |
8:32 | Rozsnyó utca |
8:33 | Szirom utca |
8:34 | Fészek utca ABC |
8:35 | Fészek utca |
8:36 | Tiszavasvári út |
8:38 | Mező utca 5. |
8:40 | Rákóczi utca 50. |
8:41 | Búza tér |
8:42 | Vay Ádám körút |
8:43 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:44 | Bujtos utca |
8:46 | Inczédy sor |
8:48 | Kórház |
8:50 | Nagyvárad utca |
8:51 | EÜ. Szakközépiskola |
8:52 | Család utca, hőközpont |
8:53 | Semmelweis utca |
8:54 | Törzs utca |
8:55 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima