Menetrendek
9 |
Mező utca 5. ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:42 | Huszár telep |
11:43 | Bottyán János utca |
11:44 | Continental |
11:45 | Derkovits Gyula utca 108. |
11:46 | Dugonics utca |
11:47 | Rozsnyó utca |
11:48 | Szirom utca |
11:49 | Fészek utca ABC |
11:50 | Fészek utca |
11:51 | Tiszavasvári út |
11:53 | Mező utca 5. |
11:55 | Rákóczi utca 50. |
11:56 | Búza tér |
11:57 | Vay Ádám körút |
11:58 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:59 | Bujtos utca |
12:01 | Inczédy sor |
12:03 | Kórház |
12:05 | Nagyvárad utca |
12:06 | EÜ. Szakközépiskola |
12:07 | Család utca, hőközpont |
12:08 | Semmelweis utca |
12:09 | Törzs utca |
12:10 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima