Menetrendek
9 |
Mező utca 5. ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:27 | Huszár telep |
12:28 | Bottyán János utca |
12:29 | Continental |
12:30 | Derkovits Gyula utca 108. |
12:31 | Dugonics utca |
12:32 | Rozsnyó utca |
12:33 | Szirom utca |
12:34 | Fészek utca ABC |
12:35 | Fészek utca |
12:36 | Tiszavasvári út |
12:38 | Mező utca 5. |
12:40 | Rákóczi utca 50. |
12:41 | Búza tér |
12:42 | Vay Ádám körút |
12:43 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:44 | Bujtos utca |
12:46 | Inczédy sor |
12:48 | Kórház |
12:50 | Nagyvárad utca |
12:51 | EÜ. Szakközépiskola |
12:52 | Család utca, hőközpont |
12:53 | Semmelweis utca |
12:54 | Törzs utca |
12:55 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima