Menetrendek
9 |
Huszár telep ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:18 | Huszár telep |
7:19 | Bottyán János utca |
7:20 | Continental |
7:21 | Derkovits Gyula utca 108. |
7:22 | Dugonics utca |
7:23 | Rozsnyó utca |
7:24 | Szirom utca |
7:25 | Fészek utca ABC |
7:26 | Fészek utca |
7:28 | Tiszavasvári út |
7:30 | Mező utca 5. |
7:32 | Rákóczi utca 50. |
7:33 | Búza tér |
7:35 | Vay Ádám körút |
7:36 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:38 | Bujtos utca |
7:40 | Inczédy sor |
7:42 | Kórház |
7:44 | Nagyvárad utca |
7:45 | EÜ. Szakközépiskola |
7:46 | Család utca, hőközpont |
7:47 | Semmelweis utca |
7:48 | Törzs utca |
7:49 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima