Menetrendek
9 |
Búza tér ► Huszártelep |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:10 | Örökösföld |
12:11 | Törzs utca |
12:13 | Semmelweis utca |
12:14 | EÜ. Szakközépiskola |
12:15 | Nagyvárad utca |
12:17 | Kórház |
12:19 | Inczédy sor |
12:21 | Bujtos utca |
12:22 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:24 | Vay Ádám körút |
12:26 | Búza tér |
12:28 | Mező utca |
12:29 | Bethlen Gábor utca 67. |
12:30 | Tiszavasvári út |
12:31 | Fészek utca |
12:32 | Fészek utca ABC |
12:33 | Szirom utca |
12:34 | Rozsnyó utca |
12:35 | Dugonics utca |
12:36 | Derkovits Gyula utca 108. |
12:37 | Continental |
12:38 | Bottyán János utca |
12:39 | Huszár telep |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima