Menetrendek
8 |
Dohány utca Vasútállomás ► Sóstói úti kórház ► Sóstógyógyfürdő |
Érvényes: 2023. december 10-től visszavonásig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
minden nap közlekedik / daily
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
5:18 | Vasútállomás |
5:20 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
5:21 | Szabolcs utca |
5:22 | Bessenyei tér |
5:24 | Egyház utca |
5:25 | Kossuth utca 9. |
5:26 | Dohány utca |
5:27 | Stadion utca |
5:28 | Városi Stadion |
5:29 | Egyetem |
5:30 | Sóstói úti kórház |
5:33 | Állatpark (ZOO) |
5:34 | Krúdy Vigadó |
5:35 | Sóstógyógyfürdő |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima