Menetrendek
44 |
Vasútállomás Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Magyar utca 5. |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
szabadnapon / on Saturdays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:45 | Vasútállomás |
9:47 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
9:48 | Szabolcs utca |
9:49 | Országzászló tér |
9:50 | Luther tér |
9:51 | Bujtos utca |
9:52 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
9:53 | Nyár utca |
9:55 | Volánbusz Zrt. |
9:56 | Jósavárosi piac |
9:57 | Jósaváros |
9:59 | Jósaváros |
10:00 | Jósavárosi templom |
10:02 | TESCO áruház |
10:05 | Bevásárlóközpontok |
10:07 | Örökösföld |
10:08 | Törzs utca |
10:11 | Gomba utca |
10:13 | Tujafa utca |
10:15 | Naspolya utca |
10:17 | Szarkaláb utca |
10:18 | Élet utca |
10:19 | Orosi elágazás |
10:21 | Orosi Iskola |
10:22 | Oros, ABC |
10:24 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima