Menetrendek
44 |
Oros, Takarék köz Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:28 | Oros, Takarék köz |
16:29 | Oros, ABC |
16:30 | Orosi Iskola |
16:32 | Orosi elágazás |
16:33 | Élet utca |
16:34 | Szarkaláb utca |
16:36 | Naspolya utca |
16:37 | Tujafa utca |
16:39 | Gomba utca |
16:41 | Törzs utca |
16:42 | Örökösföld |
16:44 | Bevásárlóközpontok |
16:46 | TESCO áruház |
16:49 | Jósavárosi templom |
16:50 | Jósaváros |
16:52 | Jósaváros |
16:53 | Jósavárosi templom |
16:54 | Jósavárosi piac |
16:55 | Volánbusz Zrt. |
16:57 | Pazonyi tér |
16:58 | Nyár utca |
17:00 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:02 | Bujtos utca |
17:04 | Megyei Bíróság |
17:06 | Országzászló tér |
17:07 | Szabolcs utca |
17:08 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
17:11 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima