Menetrendek
44 |
Oros, Takarék köz Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:28 | Oros, Takarék köz |
15:29 | Oros, ABC |
15:30 | Orosi Iskola |
15:32 | Orosi elágazás |
15:33 | Élet utca |
15:34 | Szarkaláb utca |
15:36 | Naspolya utca |
15:37 | Tujafa utca |
15:39 | Gomba utca |
15:41 | Törzs utca |
15:42 | Örökösföld |
15:44 | Bevásárlóközpontok |
15:46 | TESCO áruház |
15:49 | Jósavárosi templom |
15:50 | Jósaváros |
15:52 | Jósaváros |
15:53 | Jósavárosi templom |
15:54 | Jósavárosi piac |
15:55 | Volánbusz Zrt. |
15:57 | Pazonyi tér |
15:58 | Nyár utca |
16:00 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:02 | Bujtos utca |
16:04 | Megyei Bíróság |
16:06 | Országzászló tér |
16:07 | Szabolcs utca |
16:08 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
16:11 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima