Menetrendek
44 |
Bevásárlóközpontok Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Takarék köz |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:36 | Vasútállomás |
11:38 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
11:39 | Szabolcs utca |
11:40 | Országzászló tér |
11:41 | Luther tér |
11:43 | Bujtos utca |
11:45 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:47 | Nyár utca |
11:49 | Volánbusz Zrt. |
11:50 | Jósavárosi piac |
11:51 | Jósaváros |
11:53 | Jósaváros |
11:54 | Jósavárosi templom |
11:56 | TESCO áruház |
11:59 | Bevásárlóközpontok |
12:01 | Örökösföld |
12:02 | Törzs utca |
12:05 | Gomba utca |
12:07 | Tujafa utca |
12:09 | Naspolya utca |
12:11 | Szarkaláb utca |
12:12 | Élet utca |
12:13 | Orosi elágazás |
12:15 | Orosi Iskola |
12:16 | Oros, ABC |
12:18 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima