Menetrendek
18 |
Bevásárlóközpontok Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
Vasárnap, kivéve ünnepnapokon. / On Sundays except on public holidays.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:24 | Örökösföld |
8:26 | Bevásárlóközpontok |
8:28 | TESCO áruház |
8:31 | Jósavárosi templom |
8:32 | Jósaváros |
8:34 | Jósaváros |
8:35 | Jósavárosi templom |
8:36 | Jósavárosi piac |
8:37 | Volánbusz Zrt. |
8:38 | Pazonyi tér |
8:39 | Nyár utca |
8:42 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:43 | Bujtos utca |
8:44 | Megyei Bíróság |
8:45 | Országzászló tér |
8:46 | Szabolcs utca |
8:47 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
8:49 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima